KONST / Litografier / Färglitografi 10605249
nr 1060 5249
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Flicka med undulater, signerad, 347/360, motivet: 57x40
Kondition: fuktskadad
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:23:44
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund